زمان مراجعه حضوری

خدمات کلینیک شیان
به‌صورت شبانه‌روزی ارائه می‌گردد.

آدرس کلینیک شیان

تهران، شیان، میدان طجرلو
خیابان جهاد، کلینیک شیان

تلفن تماس

برای برقراری تماس با کلینیک شیان
از شماره زیر استفاده نمایید.
 تلفن تماس : 24867000

بخش بیماران بین‌المللی

توریسم درمانی سفری است که با هدف درمان به کشور دیگری انجام می‌شود که از دلایل این سفر می‌توان به عدم وجود شیوه‌های درمانی مشابه، هزینه‌های بالا و عدم وجود تکنولوژی‌های پیشرفته درمانی در کشور مبدا اشاره کرد، از سویی دیگر با توجه به تعرفه‌های پزشکی مناسب در ایران نسبت به سایر کشورهای منطقه و ارائه خدمات پزشکی با استاندارد بین‌المللی افراد زیادی تمایل دارند تا به ایران سفر کنند.

کلینیک شیان در این راستا خدمات تشخیصی و درمانی خود را با بالاترین استانداردهای بین‌المللی در سطح گسترده‌ای، بدون هیچ تبعیض و محدودیت به مراجعه کنندگان ارائه می‌دهد. در این بخش بیماران خارجی می‌توانند از طریق سایت کلینیک شیان اقامت خود و همراهان در اتاق‌های اختصاصی را هماهنگ کنند.

جهت ایجاد هماهنگی می‌توانید با کارشناسان IPD ما تماس حاصل فرمایید.

خدمات قابل ارائه به بیماران بین‌الملل:

خدمات خارج از نوبت: ارائه خدمات در خارج از نوبت معمول جهت ارائه سریع تر و با کیفیت تر خدمات به بیماران پذیرش شده از طریق دپارتمان بین الملل می‌باشد.
تیم مراقبین بیماران بین الملل: که مسلط به زبان خارجی می‌باشند.
سایت اینترنتی دپارتمان بیماران بین الملل: که حاوی اطلاعات کلینیک و پکیج درمانی بیماران بین الملل می‌باشد.

تخصص‌های موجود در کلینیک شیان:

کلینیک شیان با اتکا به اصول علمی و پیشرفته پزشکی و با اجرای قوانین و مقررات کلیه‌ی خدمات تشخیصی، درمانی و بهداشتی خود را با بالاترین استانداردهای بین‌المللی بدون هیچ تبعیضی و محدودیتی به کلیه مراجعه کنندگان  ارائه می‌دهد. برخی از این خدمات عبارت اند از:

جراحی قلب، جراحی عروق، چشم، غدد و متابولیسم، گوارش و کبد، داخلی مغز و اعصاب، جراحی پلاستیک و ترمیمی، اورولوژی، نفرولوژی، قلب و عروق، رادیولوژی، جراحی فک و صورت، ارتوپدی و…

بخش‌های کلینیک شامل:

مرکز جراحی محدود، دندانپزشکی، کلینیک‌های تخصصی، اورژانس شبانه روزی، آزمایشگاه، مرکز تصویربرداری، پوست و مو، فیزیوتراپی و… می‌باشد.

دپارتمان بیماران بین‌المللی (IPD)

از کارشناسان متخصص و پزشکان مجرب مسلط به زبان‌های بین‌المللی تشکیل شده که به صورت 24 ساعته خدمات سلامت را به بیماران بین‌المللی ارائه می‌دهند.

 • حضور مترجم مسلط به زبان‌های عربی و انگلیسی در کلینیک به بیماران از لحظه‌ی ورود تا ترخیص تسهیل نماید.
 • کارشناس ارشد IPD مسئول هماهنگی نحوه حضور بیماران بین‌الملل در کلینیک است در این راستا جهت کوتاه نمودن مسیر ارائه خدمات،حضور پرستار خوش آمدگویی در لابی و حضور کارشناس VIP/CIP در کلینیک توانسته است اهرم‌های موثری برای این دپارتمان ایجاد نماید.
 • ایجاد فضای اقامتی مبتنی بر فرهنگ بیمار در کلینیک، یکی از مزیت‌های رقابتی کلینیک شیان محسوب می‌گردد.
 • با توجه به شرایط بیمار و در صورت تمایل امکان همراهی وی از فرودگاه تا کلینیک و بالعکس توسط کادر درمانی ویژه مهیا می‌باشد.
 • برای حفظ حقوق بیمار کلیه اوراق و فرم‌های کلینیک به دو زبان عربی و انگلیسی ترجمه شده است.
 • ویزیت روزانه پزشک IPD از تمامی بیماران بین‌المللی در کلینیک و تیم مجرب و فوق تخصصی پزشکان این حوزه یکی از محورهای اعتماد بیماران به کلینیک شیان می‌باشد.
 • ارائه صورتحساب به زبان انگلیسی به همراه Medical Report در زمان ترخیص، سبب ایجاد اطمینان خاطر در بیماران جهت ادامه درمان در کشور.

پزشکان بخش بین‌الملل (ipd)

خانم محمدی

پرستار IPD

دکتر مهدی احمدی

فوق تخصص پلاستیک

دکتر بابک جعفرنژاد

فوق تخصص پلاستیک

دکتر میترا صادقی‌نژاد

پزشک IPD

دکتر سمیه یگانه

متخصص زنان و زایمان

فرآیند پذیرش بیمارهای بین‌المللی

 • همراهی از فرودگاه تا فرودگاه دپارتمان پذیرش بین‌المللی هتل شیان(IPD) از بدو ورود بیمار بین‌المللی به ایران در کنار او خواهد بود. این همراهی از استقبال در فرودگاه آغاز شده و در تمام مدت حضور بیمار در کلینیک ادامه دارد. پس از اتمام مراحل تشخیصی و درمانی بیمار، ترانسفر فرودگاهی برای او و همراهانش پیش‌بینی شده است.
 • برنامه‌ریزی سفر در دپارتمان پذیرش بین‌المللی هتل شیان(IPD) باتوجه به درخواست بیمار سفر او برنامه‌ریزی می‌شود. بدین نحو که در محدوده زمانی مورد نظر بیمار باتوجه به نیازهای پزشکی وی و با انجام تمامی هماهنگی‌های لازم، سفر او به نحوی تنظیم می‌شود که کلیه خدمات مورد نیاز در کوتاه‌ترین زمان و با بهترین کیفیت ارائه شود.
 • مشاوره حضوری و آنلاین کارشناسان دپارتمان پذیرش بین‌المللی هتل شیان(IPD) همواره برای پاسخ‌گویی و راهنمایی آماده خدمت‌رسانی هستند. کلیه خدمات مشاوره‌ای برای راحتی مراجعین محترم به طرق‌ حضوری، تلفنی و اینترنتی ارائه می‌شوند.
 • ترجمه و همراهی در هتل شیان مشکلی برای برقراری ارتباط نخواهید داشت. کارشناسان دپارتمان پذیرش بین‌المللی که مسلط به زبان‌های مختلف هستند به صورت تمام وقت و در کلیه مراحل درمان در کنار شما خواهند بود.
 • تورهای مسافرتی هدف هتل شیان خاطره‌انگیزتر کردن این سفر برای بیماران بین‌المللی است. آژانس مسافرتی مستقر در کلینیک با طراحی تورهای جذاب می‌کوشد تا بیمار در کنار بازیابی سلامت از جاذبه‌های گردشگری ایران دیدن کرده و خاطره‌ای بی‌همتا از سفر به ایران با خود به همراه ببرد.