زمان مراجعه حضوری

صبح ها: 9 الی 13

بعد از ظهرها: 15 الی 18

آدرس کلینیک پوست و مو

تهران، شیان، میدان طجرلو
خیابان جهاد، کلینیک بین الملل

تماس با کلینیک پوست و مو

برای برقراری تماس با کلینیک پوست و مو
از شماره زیر استفاده نمایید.
 تلفن تماس : 24867000

کلینیک پوست و موی شیان

درسته که هیچ موضوعی ارزشمندتر از سلامتی نیست، اما این روزها علاوه بر سلامتی، زیبایی هم به یکی از دغدغه‌های اصلی و مهم افراد تبدیل شده، به طوری که هر کسی دوست داره تا بی‌نقص‌ترین پوست و اندام را داشته باشد تا همیشه زیبا به نظر برسد.

از این رو همواره در تلاش است تا بهترین کلینیک‌های زیبایی را برای این کار پیدا کند. چراکه مراجعه به یک مرکز درمانی غیرحرفه‌ای و بی‌نظم، ممکن است سلامتی را به خطر بی‌اندازد و یا آثاری بر چهره و بدن ما بجای بگذارد که دیگر قابل جبران نباشد.

در این راستا ما در کلینیک پوست و موی شیان با کمک متخصصان و پزشکان با تجربه و همچنین تجهیزات به روز دنیا همواره در تلاشیم تا خدمات درمانی و زیبایی خود را به بهترین شکل و به صورت حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه دهیم.

خدمات کلینیک پوست و مو شیان

پزشکان متخصص در کنار شما

پزشکان متخصص و با مهارت کلینیک پوست‌و‌موی شیان که بسیاری از آن‌ها دارای مدرک و عنوان علمی هستند به ما این امکان را می‌دهند تا خدمات گسترده‌ای در زمینه‌های مختلف پزشکی در سطح مناسب ارائه دهیم. متخصصان ما عضو بسیاری از انجمن‌های بین‌المللی هستند. زندگی مدرن در کلان شهرها لزوم تأمین سریع و جامع مراقبت‌های پزشکی را نشان می‌دهد. این امر ما را بر آن داشت تا یک  کلینیک با بخش‌های مختلف ایجاد کنیم که به ما امکان می‌دهد تا به طور جامع به بیماران کمک کنیم.