دندانپزشکی

بهترین متخصص ایمپلنت دندان در محله گلستان تهران-بررسی نظرات

بهترین متخصص ایمپلنت در گلستان

 

امروزه ایمپلنت دندان به عنوان روشی جدید و کاربردی، بین مردم رواج پیدا کرده است و بسیار محبوب واقع شده است. این روش برای کسانی که دندان خود را، و یا در اثر حوادث گوناگون از دست داده اند و یا دندان های بسیار خراب و پوسیده شده ای دارند که ارزش بازسازی ندارد می توانند از این روش استفاده کنند، البته توجه داشته باشید که نظر نهایی بستگی به شرایط فرد و نظر پزشک مربوطه دارد. برای اینکه ایمپلنت به درستی و با مواد عالی انجام شود نیازمند پزشکی ماهر و حاذق می باشد. در این مقاله می خواهیم بهترین متخصص ایمپلنت دندان در گلستان تهران را به شما معرفی کنیم. اگر به دنبال پزشک خوب برای انجام ایمپلنت هستید تا، پایان این مطلب با ما همراه باشید.

 

 دکتر روح اله رزم دیده:

مرکز تخصصی ایمپلنت شیان در شرق تهران و دکتر روح اله رزم دیده در این درمانگاه یکی دیگر از بهترین متخصص ایمپلنت دندان در گلستان  تهران است. این متخصص ایمپلنت در گلستان با بیش از ۱۵ سال تجربه و سابقه درخشان،  پزشکی حاذق و متبحر و دارای دستیاران دوره دیده  می باشد. ضمن اینکه با فراهم نمودن دستگاه های پیشرفته با تکنولوژی روز دنیا، کاشت ایمپلنت دندان را در کوتاه ترین زمان و بدون درد و خونریزی انجام می دهند. خاطر نشان می شود که این مرکز ایمپلنت در گلستان  کلیه خدمات خود به ویژه کاشت ایمپلنت را به صورت تضمینی انجام می دهد. در واقع ایمپلنت های کاشت شده در این کلینیک ضمانت مادام العمر دارند و این ویژگی منحصر به فرد سبب شده به بهترین متخصص ایمپلنت در گلستان  تبدیل شود.
برخی از خدمات اصلی مطب دندانپزشکی دکتر روح اله رزم دیده، به شرح زیر است:

جراحی فک و صورت
درمان شکستگی فک
درمان دررفتگی فک
ایمپلنت / کاشت دندان
پروتز ثابت و متحرک
روکش دندان
دندان مصنوعی
جراحی لثه
جراحی دندان عقل
درمان آبسه
افزایش طول تاج دندان

 دکتر حمید زارعی متخصص جراحی فک و صورت و ایمپلنت های دندانی:

 

از بین بهترین متخصص ایمپلنت در گلستان می توان از دکتر حمید زارعی نام برد. ایشان ضمن گذراندن دوره دکتری دندانپزشکی و طی دوره های تخصصی و تکمیلی، هم اکنون به عنوان متخصص جراحی فک و لثه و ایمپلنت های دندانی مشغول فعالیت هستند. با توجه به اینکه درمان مشکلات و ناهنجاری های بیماران به بهترین شکل ممکن برای ایشان در اولویت قرار دارند، یک مطب وسیع، مدرن و مجهز با دستگاه های پیشرفته و محصولات دندانپزشکی با کیفیت در محدوده گلستان راه اندازی کرده اند. تا بهترین خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی به ویژه کاشت ایمپلنت های دندانی را متناسب با متدهای روز دنیا به بیماران عرضه نمایند. با این توصیف اگر همچنان به دنبال بهترین متخصص ایمپلنت گلستان هستید، پیشنهاد می کنیم مراجعه به این مرکز ایمپلنت را در برنامه خود قرار دهید.
بعضی از خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی در مطب دکتر حمید زارعی متخصص ایمپلنت گلستان به شرح زیر عبارت است از:

مطلب مرتبط: بهترین متخصص ایمپلنت تهران
• ایمپلنت های دندانی فوری و دیجیتال، پروتز دندان ثابت و متحرک و روکش های زیبایی دندان
• ونیر کامپوزیتی، لمینت سرامیکی و روکش دندان
• ارتودنسی (ثابت، متحرک و نامرئی)، اصلاح طرح لبخند، درمان لبخند لثه ای و لیزر دندانپزشکی
• دندانپزشکی دیجیتال، جراحی لثه و فک، پیوند بافت لثه و پیوند استخوان فک
• جرم گیری و عصب کشی دندان، جراحی دندان عقل و جراحی دندان های نهفته

دکتر فریناز عسکرپور؛ متخصص دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت:

دکتر فریناز عسکرپور متخصص دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت های دندانی یکی دیگر از بهترین متخصصین ایمپلنت در گلستان هستند. این دکتر ایمپلنت گلستان با بیش از یک دهه تجربه و سابقه فعالیت چشمگیر از دستگاه های پیشرفته و روش های نوین برای کاشت ایمپلنت دندان و سایر خدمات دندانپزشکی استفاده می کند. به نحوی که با خدمت نمودن در درمانگاه مدرن و مجهز شیان توانسته نظر بسیاری از مراجعه کنندگان را به خود معطوف سازد و به عنوان بهترین متخصص ایمپلنت درمحدوده گلستان شناخته شود. بدین ترتیب می توانید با مراجعه به این مرکز ایمپلنت دندان در گلستان و انجام معاینات دقیق از خدمات منحصر به فرد و با کیفیت آنها با قیمت مقرون به صرفه بهره مند گردید.
این مرکز در حال حاضر یکی از بهترین مراکز ایمپلنت و جراحی لثه  در تهران بوده و از بین خدمات تخصصی دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی در مطب دکتر فریناز عسگرپور می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• جراحی زیبایی و ترمیمی دندانپزشکی، رفع فاصله بین دندان ها و اصلاح طرح لبخند
• ایمپلنت دندان، لمینت دندان، کامپوزیت دندان و روکش دندان
• درمان تخصصی ریشه دندان، جرم گیری و کشیدن دندان
• جراحی دندان عقل، جراحی دندان های نهفته و نیمه نهفته و درمان لبخند لثه ای
• جراحی پیوند بافت لثه، پیوند استخوان فک، افزایش طول تاج دندان و دندانپزشکی دیجیتال
• پروتز دندان (ثابت و متحرک)، ارتودنسی (ثابت، متحرک و نامرئی) و دندانپزشکی اطفال

 

1 دیدگاه در “بهترین متخصص ایمپلنت دندان در محله گلستان تهران-بررسی نظرات

  1. سحر گفت:

    به نظر من خانم دکتر عسکرپور بهترین متخصص ایمپلنت هستند. من که از جراحیم خیلی راضیم😍

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *