زمان مراجعه حضوری

صبح‌ها: 9 الی 13
بعدازظهرها: 15 الی 18

آدرس

تهران، لویزان، شیان، میدان طجرلو، جنب کشتیرانی، کلینیک شیان

تلفن

تماس با ما
021-24867000

مرکز جراحی محدود کلینیک شیان

مرکز جراحی محدود شیان همواره تلاش می‌کند با به‌ کارگیری پرسنل مجرب و همکاری پزشکان متخصص و با استفاده از بهترین تجهیزات پزشکی و اعمال جراحی روز دنیا مهم‌ترین وظیفه خود را که ارایه محیطی شایسته از هر نظر و بهترین خدمات پزشکی در سطح دنیا است را به بهترین نحو به بیماران عزیز ارائه دهد. گروه جراحی شیان کلیه فعالیت‌های خود را با جدیدترین دستاوردهای به روز با هدف سه گانه ارائه نتایج رضایت بخش، حداکثر راحتی و ایمنی کامل در تمام مراحل برای بیماران است.
واحد جراحی این موسسه از 5 اتاق عمل تشکیل شده است. این در حین جراحی‌های طولانی‌تر یا هنگام انجام جراحی بر روی بیماران دارای نقص ایمنی بسیار مهم است.
تمام بیماران ما این امکان را دارند که در هنگام اقامت با ما یک معاینه کامل دریافت کنند. کار ما نشان دهنده روند مدرن مهم رویکرد چند رشته‌ای برای درمان شرایط پزشکی یا انجام روش‌های زیبایی شناختی است. ما مفتخریم که حریم شخصی کاملی و سطح برجسته‌ای از تخصص را ارائه می‌دهیم. ما برای هر کسی که به ما دسترسی پیدا کند، یک رویکرد مطمئن و فردی ارائه می‌دهیم.
مرکز جراحی محدود کلینیک شیان

تجهیزات اروپایی

امکانات بیمارستانی مانند حضور متخصصین رشته های مختلف پزشکی (قلب، مغز و اعصاب و ….)، برق اضطراری ، بخش بستری با استانداردهای بیمارستانی و ….

 

با حضور رشته های مختلف اعم از فوق تخصص جراحی پلاستیک، تخصص جراحی چشم، تخصص جراحی گوش، حلق و بینی، تخصص جراحی عمومی، تخصص جراحی فک و صورت، تخصص دندانپزشکی اطفال، تخصص جراحی زنان، تخصص جراحی ارتوپدی و تخصص بیهوشی

عمل های صورت

رینوپلاستی

رینوپلاستی

رینوپلاستی اساساً یک عمل جراحی برای تغییر ساختاری بینی است، که می‌تواند برای بهبود عملکرد یا زیبایی بینی انجام شود. رینوپلاستی برای بهبود عملکرد بینی  که به آن ترمیم مجرای بینی هم گفته می‌شود، عبارت است از صاف کردن غضروف و استخوان تقسیم کننده داخل بینی (تیغه) جهت بهبود تنفس و رفع گرفتگی بینی و همچنین صاف کردن دیواره‌های کناری بینی. رینوپلاستی زیبایی هم عبارت است از تغییر ساختمان بیرونی بینی برای بهبود تعادل و ظاهر چهره.

لیفت صورت

لیفت صورت

لیفت صورت یا فیس لیفت یکی از متدهای زیبایی است، که باعث کشش پوست صورت به سمت بالا می‌شود. در این حالت افتادگی پوست در قسمت گونه‌ها و خط فک از بین می‌رود و جوانسازی و شادابی پوست را به همراه دارد. در لیفت گردن هم با بالا کشیدن پوست و رفع چروک‌های ریز و عمیق، پوست جوان شده و ظاهری مطلوب پیدا می کند. 

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی

جراحی پلک یا بلفاروپلاستی یک روش زیبایی-درمانی برای برطرف کردن پوست و چربی اضافه در پلک بالا و پایین است که در سالهای اخیر بسیار رواج یافته است. جراحی پلک یا بلفاروپلاستی یک روش زیبایی-درمانی برای برطرف کردن پوست و چربی اضافه 

ساکشن غبغب

ساکشن غبغب

ساکشن غبغب یا لیپوساکشن گردن، یک عمل زیبایی صورت است که با استفاده از دستگاه های نوین و پیشرفته امروزی انجام می شود. این نوع عمل جراحی بسیار امن و کاربردی بوده و توسط متخصص زیبایی و یا جراح پلاستیک انجام می گیرد. به طور کلی، اثرات افزایش سن و بروز چین و چروک ها عمدتا از ناحیه گردن و غبغب نمایان می شوند.

سانترال لب
سانترال لب 

در این روش، جراح به وسیله برشی ظریف در ناحیه زیر بینی، مقداری از پوست بین لب و بینی را در حد چند میلیمتر برداشته و سپس دو طرف برش را به هم می‌رساند و بخیه می‌زند. این امر باعث کاهش فاصله لب و بینی و کشیده شدن لب به سمت بالا می‌شود. حاصل این بالا کشیده شدن یا لیفت، افزایش میزان شوی مخاطی لب‌ها اس

بوکال فت

بوکال فت

بوکال فت به جراحی برداشتن توده‌های چربی از گونه‌های پر با هدف باریک سازی و ایجاد انحنای بیشتر در افراد دارای صورت گرد گفته می‌شود. حال که فهمیدم بوکال فت چیست باید بگوییم که عمده مزایای این جراحی برجسته سازی گونه، بهبود ظاهری صورت، افزایش انحنای صورت و افزایش 

ژنیوپلاستی

ژنیوپلاستی

ژنیوپلاستی نوعی جراحی زیبایی است که روی چانه انجام می‌شود و از روش های زیبایی غبغب است. با انجام این عمل می‌توان موقعیت و شکل چانه را تغییر داد و به زاویه‌سازی فک کمک کرد. این جراحی را می‌توانید نزد جراح پلاستیک یا جراح فک و صورت انجام دهید. ژنیوپلاستی تنها جنبه زیبایی داشته و برای درمان مشکلات پزشکی انجام نمی‌شود.

اتوپلاستی

اتوپلاستی

اتوپلاستی (otoplasty) که به آن جراحی زیبایی گوش نیز گفته می‌شود؛ روشی برای تغییر شکل دائم، موقعیت یا اندازه گوش است. اگر گوش شما بیش ازحد بزرگ و برجسته است، می‌توانید جراحی زیبایی انجام دهید. همچنین اگر گوش یا گوش‌های شما به دلیل آسیب دیدگی یا نقص مادرزادی شکسته باشد، این افراد کاندید جراحی 

لیفت گردن

لیفت گردن

جراحی لیفت گردن به مجموعه اقداماتی گفته می شود که با هدف بهبود وضعیت افتادگی پوست ناحیه گردن و جوانسازی این ناحیه انجام می شود. در لیفت گردن پوست اضافی و شل شده برداشت می شود و و با تکنیک های خاصی گردن صاف تر و زیبا تر می شود.

عمل های سینه

عمل های تنه

پروتز سینه

پروتز سینه یا شکل‌دهی سینه روشی است که در آن یک سیلیکون یا ژل واجد شرایط از طریق برش ایجاد شده در اطراف سینه وارد بافت سینه می‌شود و به آن شکل یا فرم دلخواه می‌دهد. 

پروتزپکسی

پروتزپکسی، یک نوع عمل جراحی ترکیبی برای سینه است که در آن علاوه بر کاشت پروتز (ایمپلنت)، به طور همزمان لیفت سینه نیز انجام می‌شود

ماموپلاستی

 ماموپلاستی جهت اصلاح سایز یا ترمیم افتادگی پستان و نیز پس از ماستکتومی در زنان انجام می‌شود و معمولاً جهت زیبایی یا رفع نواقص پستان انجام می‌گیرد.

ژنیکوپلاستی

این روش برای افراد مبتلا به بزرگ بودن سینه اما بدون اضافه پوست بسیار توصیه می شود.
 
براکیوپلاستی

براکیوپلاستی

براکیوپلاستی عبارت تخصصی است که برای عمل لیفت بازو استفاده می شود و در واقع منظور از این عبارت یعنی جراحی ترمیمی بازو است. به عبارتی دیگر لیفت بازو یا براکیوپلاستی، یک عمل جراحی است که پوست شل و افتاده را در قسمت پایین پوست برداشته می شود. 

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی 

این عمل با حذف چربی و پوست اضافی از ناحیه شکم، عضلات قسمت شکم را تنگ و صاف می کند.

لیپوساکشن

لیپوساکشن

لیپوساکشن نوعی روش جراحی محسوب می‌شود که از ابزار ساکشن یا مکش، برای برداشتن چربی‌های نواحی خاصی از بدن مانند شکم، باسن، ران، باسن، بازوها یا گردن استفاده می‌گردد.

لیپوتزریق
لیپوتزریق

انتقال چربی به ناحیه باسن شامل برداشتن چربی از یک ناحیه از بدن از طریق روش لیپوساکشن است که سپس از طریق تزریق های کوچک به باسن شما تزریق می شود. سپس پزشک یک برش کوچک در یک ناحیه ایجاد می‌کند و یک پروب کوچک را وارد می‌کند که امواج اولتراسوند را منتقل می‌کند.

لیفت ران

لیفت ران

یک نوع جراحی پلاستیک و زیبایی محسوب می شود و هم چنین لیفت ران روشی است که شامل برداشتن پوست و چربی اضافی از ران یا قسمت داخلی ران است. 

لابیاپلاستی-پرینورافی

پرینورافی

پرینورافی که به عنوان پرینوپلاستی نیز شناخته می شود، شامل ترمیم عضلاتی است که دهانه واژن را تشکیل می دهند. پرینورافی یکی از روش های تنگ کردن واژن محسوب می شود، در واژن به دلایل مختلفی از قبیل؛ افزایش سن، زایمان طبیعی متعدد، عوامل ژنتیکی، گشادی و شل شدگی ایجاد شده است.

لابیاپلاستی

 جراحی لابیاپلاستی (Labiaplasty) نوعی جراحی زیبایی زنان است که در آن متخصص زنان، زایمان و نازایی و جراح زیبایی زنان در آن به کوچک کردن یا اصلاح لبه کوچک یا لبه بزرگ و یا پوست قسمت خارجی آلت تناسلی زنان می پردازد.