زمان مراجعه حضوری

صبح‌ها: 9 الی 13
بعدازظهرها: 15 الی 18

آدرس

تهران، لویزان، شیان، میدان طجرلو، جنب کشتیرانی، کلینیک شیان

تلفن

تماس با ما
021-24867000

مرکز تصویربرداری کلینیک شیان با تلاش شبانه روزی در جهت جلب رضایت تمامی مراجعه کنندگان اقدام به افتتاح و تجهیز این مرکز کرده است و با پرسنل مجرب و تجهیزات پیشرفته سعی در ارایه بهترین خدمات به تمامی بیماران دارند. پزشکان این مرکز علاوه برتفسیر تمامی تصویربرداری ها به‌ طور متناوب تمامی سونوگرافی‌ها، نمونه برداری ها و رادیوگرافی هایی که باید توسط متخصص رادیولوژی انجام و یا نظارت گردد را در کوتاه‌ترین مدت انجام می‌دهند.

خدمات کلینیک تصویربرداری شیان

سونوگرافی
تصویربرداری

تصویربرداری

برای تشخیص بیماری از اسکن تصویر غیر تهاجمی استفاده می‌کنند. تست‌ها و تجهیزات مورد استفاده گاهی اوقات شامل دوزهای پایین تشعشع برای ایجاد تصاویر بسیار دقیق از یک منطقه است. که می‌تواند برای شناسایی طیف وسیعی از مشکلات مورد استفاده قرار گیرد. استخوان‌های شکسته، بیماری‌های قلبی، لخته‌های خونی و شرایط دستگاه گوارش تنها چند مشکل هستند.

سونوگرافی

سونوگرافی در تشخیص بیماری‌های زنان و زایمان، مغز و اعصاب، چشم، کبد، قلب و درمان بیماری‌ها (سونوتراپی) کاربرد دارد. دستگاه سونوگرافی پیشرفته موجود در این مرکز، امکان سونوگرافی از تمامی اعضای بدن به صورت دو بعدی، سه بعدی و چهار بعدی و سونوگرافی داپلر رنگی جهت بررسی ضایعات عروقی را فراهم نموده است.

سونوگرافی
OPG

OPG

پرتوهای ایکس برای گرفتن عکس از استخوان‌ها و سایر قسمت‌های بدن از اشعه استفاده می‌کنند. OPG یک اشعه ایکس پانوراما از فک‌های فوقانی و تحتانی از جمله دندان‌ها است. واحد OPG به‌طور خاص برای چرخش در اطراف سر بیمار در حین اسکن طراحی شده است. OPG تقریباً 20 ثانیه طول می‌کشد.