دندانپزشکی

بهترین متخصص ایمپلنت دندان در مجیدآباد-بررسی نظرات

بهترین متخصص ایمپلنت در مجید آباد

بهترین متخصص ایمپلنت دندان در مجیدآباد

 

 

ما در این مقاله می‌خواهیم بهترین متخصص ایمپلنت دندان در مجید آباد را به شما معرفی کنیم. اگر قصد دارید ایمپلنت دندان داشته باشید، انتخاب متخصص ایمپلنت دندان مناسب بسیار مهم است. به هر حال، ایمپلنت‌دندان هم به دلایلی سلامتی و هم از نظر زیبایی، سرمایه‌گذاری عالی هستند. با این حال، فرآیند کاشت ایمپلنت‌دندان هم از نظر فیزیکی و هم از نظر مالی دارای اهمیت بالایی است. بنابراین، انتخاب متخصص ایمپلنت مناسب برای این سرمایه‌گذاری مادام العمر مهم است.

بهترین متخصص ایمپلنت دندان در مجیدآباد

چرا باید به ایمپلنت دندان فکر کنید؟

 

 

ممکن است از بیماری لثه، پوسیدگی دندان یا آسیب دندان رنج ببرید یا شاید قبلاً دندان‌های طبیعی خود را از دست داده باشید. در تمام این موارد، کاشت ایمپلنت معمولاً یکی از بهترین اقدامات است.

ایمپلنت یک وسیله پزشکی است که به منظور حمایت از دندان اضافی، پل یا پروتز متحرک در استخوان فک فرد قرار می‌گیرد. ایمپلنت از جنس تیتانیوم و یا زیرکونیا ساخته می‌شود. سلول‌های فرد به سمت ایمپلنت کشیده می‌شود، به طوری که در نهایت با بدن خود فرد ترکیب می‌شود.

ایمپلنت دندان علاوه بر بهبود عملکرد جویدن باعث محافظت از دندان‌های طبیعی می‌شود. همچنین می‌تواند از تحلیل استخوان جلوگیری کند، قدرت گاز گرفتن را بهبود بخشد و در نهایت اعتماد به نفس افراد را افزایش دهد. علاوه بر این، آن‌ها مانند دندان‌های طبیعی به نظر می‌رسند، ماندگاری طولانی دارند، گفتار را بهبود می‌بخشند، سلامت دهان را ارتقاء می‌دهند و موارد دیگر. پس جای تعجب نیست که بسیاری از دندانپزشکان ایمپلنت‌ را بهترین راه‌حل برای حفظ لبخند افراد می‌دانند.

کیفیت و کمیت دندان‌های شما می‌تواند بر روی کیفیت زندگی شما اثر بگذارد. بنابراین، هنگامی که تصمیم به کاشت ایمپلنت گرفتید، باید تمام تلاش خود را بکنید تا سلامت دهان و دندان خود را در دستان امنی بسپارید تا پول و زمانی که در این فرآیند سرمایه‌گذاری می‌کنید به خوبی خرج شود.

از آنجایی که ایمپلنت شامل جراحی می‌شود، اگر می‌خواهید یک تجربه خوب و نتایج عالی داشته باشید، باید یک متخصص ایمپلنت دندان حرفه‌ای با تجربه پیدا کنید. درست مانند هر روش جراحی، خطرات و عوارضی در ارتباط با کاشت ایمپلنت دندان وجود دارد، اما یک متخصص برای به حداقل رساندن از چنین حوادثی مجهز است. اکنون باید مشخص شده باشد که انتخاب دندان‌پزشک برای ایمپلنت چیزی است که نباید آن را ساده بگیرید.

نحوه انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت دندان در مجید آباد

بهترین متخصص ایمپلنت دندان در مجیدآباد-2

در اینجا نکات مهمی وجود دارد که باید هنگام جستجوی بهترین متخصص ایمپلنت دندان در مجید آباد در نظر بگیرید:

بررسی گواهینامه‌ها

هنگام انتخاب دندان‌پزشک ایمپلنت، ابتدا باید گواهی، تحصیلات و آموزش آن‌ها را در نظر بگیرید. در حالت ایده‌آل، شما می‌خواهید یک متخصص با اعتبار در برنامه‌های ایمپلنت دندان را انتخاب کنید. چنین نشانی تضمین می‌کند که آن‌ها مهارت‌ها و دانش مناسب برای انجام صحیح این روش را دارند. بنابراین، هنگام بررسی وب‌سایت دندانپزشک، می‌توانید اطلاعات آموزشی و تحصیلی آن‌ها را جستجو کنید. علاوه بر این، شما همچنین می‌توانید شخصاً در مورد آن پرس و جو کنید.

دانش گسترده

کارشناس ایمپلنت‌دندانی که انتخاب می‌کنید باید از جدیدترین روندها و روش‌های ایمپلنت در حوزه دندانپزشکی مطلع باشد. فرآیندهای مختلف ایمپلنت، طرح‌ها، مواد و پیشرفت‌های فنی به سرعت در حال رخ‌دادن هستند. بهترین متخصصان ایمپلنت کسانی هستند که برای همگام شدن با تغییرات تلاش می‌کنند. متخصص ایمپلنت باید بتواند شما را از طریق نوآوری‌های ایمپلنتولوژی راهنمایی کند و به شما در تصمیم‌گیری صحیح کمک کند.

تجربه

هیچ جایگزینی برای تجربه زندگی واقعی وجود ندارد. بنابراین، یک متخصص دندانپزشکی علاوه بر داشتن مدرک مناسب و مهارت‌های لازم در ایمپلنتولوژی باید سه تا پنج سال تجربه در این روش داشته باشد. شما می‌خواهید یک متخصص ایمپلنت دندان را انتخاب کنید که این جراحی را روی چندین بیمار انجام داده است. یک نمونه کاری قوی به شما این اطمینان را می‌دهد که سلامت دندان شما در دستان مناسب است. به همین ترتیب، انتخاب یک متخصص با سابقه عالی و شخصی که مایل به ارائه ضمانت‌نامه برای کار خود باشد، ضروری است.

رکورد موفقیت

یکی‌دیگر از جنبه‌های مهمی که هنگام انتخاب بهترین مکان برای ایمپلنت باید در نظر بگیرید، سابقه موفقیت است. همه کارشناسان بهداشت نشان افتخار و مجموعه دستاوردهای خود را با افتخار به کار می‌برند. بنابراین، شما باید به راحتی با بررسی وب‌سایت آن‌ها یا پرس و جوی شخصی، تمجیدها و شایستگی‌های دندانپزشکان را بیابید. در حالت ایده‌آل، شما می‌خواهید یک متخصص باشهرتِ بی‌نظیر در این روش را انتخاب کنید.

سابقه خوب و نظرات مثبت فراوان

شما باید یک متخصص ایمپلنت دندان مورد تأیید آکادمی ایمپلنت دندانپزشکی را انتخاب کنید. اعتبار تضمین ‌می‌کند که دندان‌پزشک استانداردهای خاصی را رعایت کرده و واجد شرایط انجام این روش است. علاوه بر این، آرامش مورد نیاز را نیز به دست می‌آورید که سرمایه‌گذاری شما نتیجه ثمربخشی خواهد داشت.

هزینه مناسب و گزینه‌های پرداخت انعطاف پذیر

شکی نیست که ایمپلنت‌ها عالی هستند اما آن‌ها نیز ارزان نیستند. به طور طبیعی، آن‌ها نسبت به سایر کارهای دندان‌پزشکی هزینه بالایی دارند اما به خاطر داشته باشید که احتمالاً آنچه را که برای آن هزینه می‌کنید، دریافت خواهید کرد.

مانند بسیاری از چیزهای مهم دیگر، وقتی نوبت به ایمپلنت می‌رسد، «ارزان‌تر» به معنای «بهتر» نیست و برعکس، «فوق‌العاده گران‌تر» با «بهترین» نیز برابری نمی‌کند. متخصصان ایمپلنت با کالیبر بالا و کلینیک‌های آن‌ها معمولاً قادر به ارائه نرخ‌های رقابتی و طرح‌های پرداخت انعطاف‌پذیر به بیمارانی هستند که نیاز به ایمپلنت دارند. آن‌ها می‌توانند رقم خوبی برای ایمپلنت دندان شما ارائه دهند و گزینه‌های پرداخت متعددی را امکان‌پذیر کنند.

متخصص ایمپلنت دندان مناسب می‌تواند یک برنامه درمانی معقول و برنامه هزینه‌ای را برای شما فراهم کند تا به شما کمک کند ایمپلنت مورد نیاز خود را دریافت کنید، مانند قسط‌بندی کردن هزینه کل به صورت ماهانه برای سهولت در پرداخت.

به عنوان آخرین نکته در مورد هزینه‌ها، مهم است که از قضاوت دندانپزشکان تنها براساس نرخ آن‌ها خودداری کنید. بلکه براساس معیارهای بسیار دیگری که در این مقاله به آن‌ها پرداختیم، دندان‌پزشک را انتخاب کنید.

نکات نهایی در انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت دندان در مجید آباد

متخصص کاشت دندان می‌بایست اطلاعات کافی در مورد درمان ایمپلنت به شما بدهد، متخصص ایمپلنت دندان مناسب باید گزینه‌های شما و همچنین مزایا، معایب، محدودیت‌ها، خطرات، نتایج احتمالی، هزینه‌ها، زمان‌بندی‌ و غیره ایمپلنت را مورد بحث قرار دهد. دندان‌پزشک همچنین باید برای رفع نگرانی‌های شما (در صورت وجود) به شیوه‌ای مفید و دوستانه وقت بگذارد.

به ابزارها و اتاق‌های دندان‌پزشک (یا کلینیک) نیز نگاهی بیندازید، فن‌آوری‌های پیشرفته دندان‌پزشکی می‌تواند به ارائه بهترین کیفیت، راحتی مطلوب و بالاترین استانداردهای ایمنی برای ایمپلنت دندان شما کمک کند.

 

به نظافت کلینیک و همچنین اخلاق‌کاری دندان‌پزشک و بقیه کارکنان توجه کنید. آیا حرفه‌ای بودن و استاندارد رفتار آن‌ها با انتظارات شما برابری می‌کند؟ سعی کنید فلسفه و عملکرد آن‌ها را درک کنید. این مهم است که قبل از موافقت با انجام عمل ایمپلنت خود احساس راحتی و اطمینان در دستان آن‌ها داشته باشید.

بهترین متخصص ایمپلنت دندان در مجیدآباد

از بهترین و با تجربه‌ترین متخصصین ایمپلنت دندان در مجید آباد (شرق تهران) را بشناسید:

دکتر فریناز عسکرپور از بهترین متخصصین ایمپلنت دندان در مجید آباد شهر تهران با شماره نظام پزشکی 114209 هستند که دارای تخصص جراحی لثه (پریودنیست) و پیوند لثه می‌باشد. از فعالیت‌های دکتر فریناز عسکرپور می‌توان به مواردی از قبیل: ایمپلنت تخصصی دندان، درمان ریشه‌های دندان، جراحی لثه، دندان‌عقل و سینوس لیفت باز و بسته، انجام لمینت اشاره کرد.

اطلاعات تماس

آدرس: تهران- انتهای خیابان کارگر شمالی، جنب سازمان انرژی اتمی، نرسیده به خروجی بزرگراه حکیم شرق، دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، کلینیک ویژه دندانپزشکی

شماره تماس:02188351150-02188351176

 

 

 

دکتر حمید زارعی متخصص جراحی دهان، فک، پلاستیک صورت و ایمپلنتولوژیست است که در سال 84 دوره دندانپزشکی عمومی را به اتمام رساند. شماره نظام پزشکی دکتر زارعی 107930می‌باشد. ایشان یکی از اعضای هیات علمی دانشگاه و رئیس دانشکده دندانپزشکی اراک هستند. کلینیک دکتر حمید زارعی ارائه دهنده خدماتی از جمله:

  • معاینه و مشاوره
  • ایمپلنت دندان
  • جراحی صورت
  • جراحی پلک
  • جراحی زیبایی گوش
  • جراحی زیبایی صورت
  • جراحی پیشانی و ابرو(Face Lift)

 

 

اطلاعات تماس

آدرس: خیابان ولیعصر، بعد از چهارراه پارک‌وی روبروی رستوران لوکس‌ طلایی ، خیابان میرشریفی، پلاک ۹، واحد ۱۴

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۶۵۴۲۷۳- ۰۲۱۲۶۲۱۶۰۷۵-09225822432

اینستاگرام: Hamidzarei.OMFS

آدرس ایمیل:info@drhamidzarei.ir

 

دکتر روح اله رزم دیده فارغ التحصیل رشته دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی با کسب شماره نظام پزشکی 97672 از بهترین متخصصین جراحی فک و صورت در تهران هستند. در حوزه ایمپلنت دندان، لیفت لثه و غیره خدمات ارائه می‌دهند.

اطلاعات تماس

آدرس: تهران- خیابان دکتر‌شریعتی، روبروی مترو‌صادقیه، ابتدای پل رومی، پلاک57، طبقه 1، واحد2

شماره تماس: 02126606533 – 09128828830

واتساپ: 09128828830

 

میزان موفقیت ایمپلنت دندان چقدر است؟

میزان موفقیت تقریباً بالا و در حدود95% است (طبق انجمن ایمپلنتولوژی دندان)، اما این ممکن است برای دندانپزشکان کم تجربه کمتر باشد. همچنین به سبک و عادات زندگی از فردی به فرد دیگر متفاوت است. ایمپلنت‌های دندانی در افراد سالمی که از بهداشت دهان، دندان و سلامت کلی خوبی برخوردار هستند، احتمالاً موفقیت‌آمیز خواهند بود.

هزینه ایمپلنت دندان چقدر است؟

به بیماران توصیه می‌شود که شخصاً مشاوره کنند، زیرا هزینه ایمپلنت دندان در افراد مختلف متفاوت است و همچنین به عوامل مختلفی مانند: تعداد دندان‌هایی که باید تعویض شوند، تعداد ایمپلنت‌های دندانی مورد نیاز برای حمایت از دندان‌ها، نوع دندان‌ها متفاوت است. دندان مصنوعی که دندانپزشک استفاده می‌کند و غیره.

ضرر کاشت ایمپلنت دندان چیست؟

این عمل جراحی دهان ممکن است با خطر عفونت، التهاب و درد همراه باشد، اما تحت نظارت دندانپزشک، معمولاً به این موارد رسیدگی می‌شود. اگرچه ممکن است منجر به افزایش هزینه درمان شود اما این سرمایه‌گذاری اولیه می‌تواند در دراز مدت نتیجه دهد.

کلام آخر

هدف ما در این مبحث معرفی بهترین متخصص ایمپلنت‌ دندان در مجید آباد، برای ارائه خدمات درمانی و جراحی برای جایگزینی دندان‌های آسیب‌دیده با استفاده از ایمپلنت است. این متخصص نقش مهمی در بهبود عملکرد دهان و زیبایی آن ایفا می‌کند. وظایف اصلی این متخصص شامل ارزیابی و تشخیص نیازهای بیمار، برنامه‌ریزی و اجرای روش‌های جراحی ایمپلنت دندان، پیگیری و مراقبت پس از عمل و همچنین ارائه راهنمایی‌های لازم به بیماران برای حفظ بهترین وضعیت دهان و دندان است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *