blog, دندانپزشکی

ایمپلنت اقساطی در تهران-تعرفه 1402

ایمپلنت دندان بصورت قسطی

Table of Contents

مشاوره رایگان و دریافت نوبت

هزینه ایمپلنت دندان

نام فعالیتدندانپزشک عمومیدندانپزشک متخصص
جراحی ایمپلنت (سوئیسی) D60100 7,800,000
جراحی ایمپلنت (کره ای) D60100 5,200,000
بستن هیلینگ (سوئیسی) D6011576,000689,000
بستن هیلینگ (کره ای) D6011576,000689,000
روکش PFM ایمپلنت سوئیسی D606049,000,000 63,000,000
روکش PFM ایمپلنت کره ای D60604300,0005,550,000

شرایط ایمپلنت اقساطی در تهران 

تعدادی از کلینیک‌های دندانپزشکی اقساطی در تهران ایمپلنت را به دو و سه قسط تقسیم می‌کنند که برحسب مراحل درمان دریافت می‌شود. در این روش یک قسط در ابتدای کار، یک قسط در انتهای مراحل کاشت ایمپلنت و قسط دیگر پس از قالب گیری پرداخت می‌شود. از این طریق، فشار هزینه‌ها بر دوش بیمار سنگینی نخواهد کرد.

برای دریافت نوبت بر روی دکمه دریافت نوبت در پایین صفحه کلیک نمایید.

شرایط ایمپلنت دندان اقساطی در تهران :

 1. برای ایمپلنت دندان قسطی در تهران باید ابتدا توسط پزشک مشاوره و ویزیت شوید. لازم به ذکر است که مشاوره شما بصورت رایگان انجام میگیرد.
 2. تلفن مشاوره: 09015116742
 3. پرداخت ایمپلنت اقساطی در تهران در کلینیک شیان در سه قسط صورت می پذیرد. 
 4. قسط اول برای جراحی فیکسچر پرداخت می شود .
 5.  قسط دوم برای هیلینگ و قسط سوم برای روکش انجام می شود.

مطلب مرتبط: بهترین متخصص ایمپلنت دندان در حسین آباد

بهترین متخصص ایمپلنت دندان در پاسداران

تلفن مشاوره

09015116742

ایمپلنت قسطی درشیان

 

آدرس کلینیک شیان: تهران، بزرگراه امام علی شمال، شیان، میدان طجرلو، جنب کشتیرانی، کلینیک شیان

مزیت های ایمپلنت اقساطی در تهران

ایمپلنت اقساطی در تهران یا همان ایمپلنت به طور کلی  درواقع از یک پایه تیتانیومی و همچنین تاج دندان تشکیل شده است که به همین خاطر چه از لحاظ عملکرد و چه از لحاظ ظاهر، به طور کامل مشابه و مانند دندان‌­های طبیعی هست. در ادامه این متن شما با مزایای ایمپلنت دندان بیشتر آشنا می شوید:

 دوام و ماندگاری بسیار بالا

یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین فواید و مزیت ها، درحقیقت بالا بودن ماندگاری و دوام ایمپلنت دندان هست، به طوری که نوعی درمان دائمی و همیشگی در نظر گرفته می‌شود. اگر که فرد مورد نظر پس از درمان خودش به صورت اصولی بهداشت دهان و دندان خودش را رعایت بکند، می‌شود طول عمری تا حدود 25 سال را از ایمپلنت دندان انتظار داشت که با شرایطی همچون ایمپلنت اقساطی در تهران می توانید به تهران مراجعه کنید ما ایمپلنت اقساطی را در شرق تهران انجام می دهیم.

داشتن عملکردی همانند دندان‌ طبیعی

ایملنت قسطی در شرق تهران درواقع با پر کردن جای های خالی دندان ها، قادر است مشکلاتی که در هنگام غذا خوردن و یا در هنگام صحبت کردن برای شخص مورد نظر ایجاد شدند را رفع بکند. اشخاص و یا افرادی که این نوع درمان را انجام داده اند، نسبت به کسانی که هنوز هیچ اقدامی برای جایگزینی دندان های از دست رفته خودشان نکرده اند، بهتر می توانند غذا را بجوند و عملکرد دندان‌هایشان به طور درستی خواهد بود.

نقش ایمپلنت در جلوگیری از تحلیل رفتن استخوان

از موارد دیگر مزایای ایمپلنت دندان که بسیار مهم شمرده می شود، این هست که درواقع مانعی قدرتمند جهت جلوگیری کردن از تحلیل استخوان فک می‌باشد. وقتی که یک دندان از دست می‌رود، استخوان اطراف آن دیگر هیچ فعالیتی جهت نگهداری از دندان را ندارد و در نتیجه به تدریج توده استخوانی را از دست می دهد که در اصطلاح به آن تحلیل استخوان می گویند. این عارضه درواقع به مرور امکان دارد که کل فک را تضعیف کرده و شخص را با بیماری‌های پاتولوژیک مواجه کند. انجام ایمپلنت اقساطی هزینه هایی همچون پیوند استخوان، جراحی سینوس که هزینه های جانبی برای برخی از بیماران است را برای پرداخت راحت تر می کند.

مانعی جهت کج شدن دندان‌های مجاور

وقتی که جای خالی دندان ها در دهان هنوز وجود داشته باشد، دندان‌هایی که در مجاور هستند تمایل دارند که حرکت بکنند و بنابراین دچار نوعی بی نظمی می شوند. ایمپلنت درواقع با پر کردن این فاصله قادر است به نوعی حامی برای  دندان‌هایی که در مجاور قرار دارند محسوب بشود.  در این صورت است که نظم و موقعیت مناسب آنها به خوبی حفظ می گردد.

نقش ایمپلنت اقساطی در تقارن صورت

با تحلیل رفتن تدریجی استخوان فک، احتمال این وجود دارد که تقارن صورت هم دچار تغییراتی گردد، ولی این شیوه درمان امکان دارد با بازسازی بخش های فک تقارن از دست رفته صورت را به شخص مورد نظر برگرداند

کلینیک شیان یکی از مراکز تخصصی دندانپزشکی و ایمپلنت اقساطی در تهران به شمار میرود که آماده پذیرش شما مزاجعه کنندگان محترم می باشد.

 

ایمپلنت اقساطی در تهران

فرم مشاوره و دریافت نوبت رایگان

شرایط ایمپلنت اقساطی در تهران چیست؟ لطفا تا پایان این متن با ما همراه باشید زیرا ما می­خواهیم درباره این موضوعات توضیحاتی را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

معرفی ایمپلنت قسطی در تهران به عنوان روشی متداول در تامین نیازهای مالی

از آن جایی که کاشتتن ایمپلنت دندان اقساطی در تهران  درواقع نوعی جراحی شمرده می‌شود، پس به طور قطع هزینه بالایی داشته و پرداخت هزینه ایمپلنت دندان مشکل است، به خصوص اگر که تعداد ایمپلنت دندان زیاد بوده باشد. بهترین شیوه پرداخت هزینه در این گونه شرایط از راه ایمپلنت قسطی می باشد.ایمپلنت دندان اقساطی در تهران این فرصت را برای شما فراهم می آورد.

این به خاطر این هست که رفته رفته هزینه ایمپلنت را پرداخت کرده و شما به‌ راحتی قادر باشید دندان‌های از دست رفته خودتان را جبران نمایید. آن چیزی که مهم است شرایط ایمپلنت اقساطی در تهران می باشد. دندانپزشک با فراهم آوردن بهترین شرایط جهت انجام ایمپلنت قسطی در شرق تهران این معضل را مرتفع کرده است.

دلایل انجام ایمپلنت اقساطی در تهران

این روز ها ایمپلنت دندان درواقع از بهترین و پیشرفته‌ترین شیوه­ها جهت درمان کردن این عارضه هست و دارای جنسی از تیتانیوم بوده که در حقیقت سازگاری بسیار بالایی با بدن انسان ها دارد. اگر که همچنان در انتخاب آن دو به شک هستید و تردید دارید، حتما باید به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کرده و با متخصص درباره آن مشورت نمایید.

با این وجود شناختن مزایای ایمپلنت دندان و معایب این درمان امکان دارد برای شما بسیار کمک کننده باشد.

مهمترین مزایای ایمپلنت اقساطی در تهران

درواقع مهم‌ترین و اصلی ترین مزیت ایمپلنت اقساطی در شرق تهران این هست که اشخاص مختلف آسان تر می‌توانند هزینه های درمان خودشان را پرداخت بکنند و دلایل هزینه‌های بالای این نوع درمان، انجام آن را عقب نمی‌اندازند. همین کار سبب می گردد که سلامت دهان و دندان آن‌ افرادحفظ گردد و همچنین از طرفی باعث شود که آن ها متحمل هزینه‌های بسیار سنگین به طور یکجا نشوند.

از مزایای دیگر ایمپلنت اقساطی این هست که شخص جهت  کاهش دادن هزینه‌های خودش دیگر مجبور نیست که از ایمپلنت‌های نامرغوب موجود استفاده کرده و امکان دارد که از ایمپلنت‌های سوییسی ، آلمانی و یا اروپایی که کیفیت بالاتری دارند و ارائه می‌شوند، بهره‌مند گردد.

مطلب مرتبط: ایمپلنت اقساطی در تهران

متخصص ایمپلنت دندان در شرق تهران

معایب ایمپلنت

با وجود همه مزایای ایمپلنت دندان که برای شما عزیزان گفته شد، ولی  می‌شود مواردی را هم به عنوان معایب ایمپلنت در نظر داشت. ولی باید به این نکته توجه داشته باشید که هیچ کدام از آنها نمی‌توانند مانع از نیازمند شدن به انجام این نوع درمان بشوند. این موارد شامل موارد زیر هستند:

 • داشتن هزینه بالا

با وجود اینکه هزینه بالا و گران قیمت بودن ایمپلنت دندان یکی از معایب آن شمرده می شود، اما می توان گفت که با توجه و در نظر گرفتن تمام مزیت‌هایی که دارا هست و همچنین دائمی و همیشگی بودنش، می‌شود گفت که هزینه اش مقرون به صرفه است.

اگر که شما از هر کدام از شیوه های جایگزینی دندان های از دست رفته مثل بریج، کاشت دندان و غیره استفاده کرده باشید، امکان دارد که در فواصل زمانی کوتاه نیازمند به تعویض آن ها و یا عیب جویی از آنها بوده باشید. به خاطر همین باید هزینه‌ای به صورت مجدد جهت انجام این کار ها پرداخت شود. به طور تقریبی همه اشخاص درمان ایمپلنت را بسیار گران و پر هزینه می‌دانند و این عامل، درواقع یکی از موارد بسیار پر اهمیتی هست که باعث شده تا اشخاص زیادی از انجام دادن ایمپلنت دندان صرف نظر بکنند.

ولی باید این را نیز بدانید که اگر هزینه‌های جانبی برای سایر روش‌ها و شیوه هایی که مشابه با این درمان هستند را بررسی نمایید، درمی یابید که این هزینه در مدت زمان طولانی برای شما عزیزان بازگشت خواهد داشت؛ پس بنابراین نباید قیمت و هزینه ایمپلنت دندان را جزئی از معایب دانست.

 • امکان نیاز داشتن به انجام بیش از یک جراحی

باید این را بدانید که کاشتن ایمپلنت دندان نیاز به دارا بودن تراکم استخوان کافی دارد. اگر که فک شما این تراکم را نداشته باشد، درواقع باید جراحی مانند لیفت سینوس و یا پیوند استخوان را جهت جبران این کمبود انجام دهید.

 • طولانی بودن دوران بهبودی

یکی دیگر از موضاعات که جزئی از معایب این شیوه درمانی شمرده می‌شود، دارا بودن دوران طولانی برای بهبودی است.  به طور معمول با در نظر گرفتن شرایط و همچنین وضعیت بیمار، طی مدت‌زمان 3 الی 6 ماه زمان نیاز هست که استخوان فک با پایه ایمپلنت دندان ها جوش بخورد.

انجام دادن ایمپلنت فوری چه مزایایی دارد؟

ایمپلنت فوری درواقع یکی از شیوه های این درمان است که برای بعضی از اشخاص قابلیت انجام را دارد. از مزایای آن می‌شود به موارد زیر اشاره نمود:

 • کوتاه‌تر شدن دوره درمان

در حقیقت در این شیوه دندان خیلی فوری جایگزین می‌گردد. ایمپلنت معمولی به مدت زمانی جهت جوش خوردن استخوان فک با پایه ایمپلنت دندان نیاز دارد. این زمان به طور معمول میان 3 تا 6 ماه است. ولی در شیوه ایمپلنت فوری، از همان آغاز درمان استفاده کرده از پروتزهای موقت برای اشخاص مختلف امکان‌پذیر است.

 • نیاز به جراحی کمتر

در این شیوه قرار دادن پایه تیتانیومی، اباتمنت و پروتز در یک روز جراحی انجام گرفته می شود؛ پس در نتیجه دوره درمانی کوتاه‌تر می شود و به جراحی مجدد جهت جایگذاری اباتمنت هیچ نیازی نخواهد بود.

 • کاهش یافتن بار روانی درمان برای بیماران

قطعا کشیدن دندان و مخصوصا دندان‌های جلویی امکان دارد  تأثیرات منفی برای اشخاص داشته باشد، مخصوصا وقتی که بیماران نیاز به گذراندن دوره 3 تا 6 ماه جهت جوش خوردن پایه تیتانیومی و استخوان فک داشته باشند. اگر تشخیص داده شود که شخص کاندید مناسبی جهت انجام این درمان است، دیگر نگرانی از این بابت نخواهد بود.

 

 

عوامل موثر در ایمپلنت اقساطی در تهران چه هستند؟

اصلی ترین و مهم ترین عوامل در رابطه با امور متفاوت  دندانپزشکی به طور اقساطی به شرح زیر می باشند:

 • نوع مشکل ایجاد شده در رابطه با دندان و یا خدمات دریافتی بیماران
 • تعداد دندان های تحت درمان
 • جنس متریال و یا مواد به کار گرفته شده جهت درمان مشکلات ایجاد شده
 • تجهیزات و یا امکاناتی که جهت درمان بیمار استفاده می گردد
 • نرخ روز ارز و یا دلار
 • شهر ویا استان و همچنین موقعیت جغرافیایی
 • مراقبت های مورد نیاز قبل و همچنین پس از درمان

همه این موارد امکان دارد هزینه دندانپزشکی را به طور اقساطی افزایش و یا کاهش بدهند.

درباره قیمت ایمپلنت اقساطی در تهران

قیمت ایمپلنت درحقیقت به فاکتورهای متفاوتی مثل تعداد ایمپلنت‌ها، جنس آن و همچنین درمان‌های جانبی مانند رفع کردن عفونت دندان و یا پیوند استخوان وابسته می باشد.

به صورت کلی و در حال حاظر قیمت رایج  ایمپلنت کره ای که در دندانپزشکی ها 65میلیون ریال  و یا 6/5میلیون تومان می باشد که حتی در بعضی از  دندانپزشکی های معمولی حتی هزینه زیاد تری دریافت می کنند.  این در حالی است که ایمپلنت دندان شما در دندانپزشکی های تخصصی به وسیله متخصصان ایمپلنت کشور انجام می شود.

کاشت ایمپلنت اقساطی بدون چک

کاشت ایمپلنت اقساطی بدون چک نیز برای بیماران عزیز امکان پذیر می باشد. در این شیوه بیمار مبلغ جراحی و همچنین ابوتمنت را پرداخت می نماید که درواقع حدود 60 درصد و بقیه مبلغ در زمان ساخت پروتز و یا نهایی سازی روکش دندان پرداخت می گردد. این شیوه جهت انجام  ایمپلنت های تکی نیز قابل استفادهمی باشد.

انجام ایمپلنت دندان به صورت اقساطی در تهران

ولی در صورتیکه پیش از کاشتن ایمپلنت، بررسی‌های بسیار دقیقی از نظر وجود استخوان کافی، فضای مزیو دیستالی و یا اکلوزالی کافی وجود و یا وجود نداشتن لثه چسبنده انجام گیرد و به وسیله دندانپزشک متخصص ایمپلنت انجام شود، عوارضی ندارد.

همچنین اگر که به دلیل نداشتن بودجه کافی این شیوه را انتخاب نمی کنید، درواقع قادر هستید که با استفاده و بهره گیری از ایمپلنت اقساطی در تهران از داشتن دندان هایی طبیعی و بسیار زیبا بهره مند گردید.

پس از انجام ایمپلنت تا چند روز باید فشاری به فک وارد نگردد و به همین علت بهتر است که از سوپ ها و مایعاتی که داغ نیستند، استفاده گردد تا لثه بهبود پیدا کرده و به فک فشاری وارد نگردد. این دوره امکان دارد که تا حدود 5 روزی  طول بکشد.

انجام ایمپلنت دندان به صورت اقساطی در شرق تهران

قبل از انجام عمل ایمپلنت بهترین پزشک حاذق در این زمینه را پیدا کنید  چرا که فرایند کاشت باید طوری طی شود که عوارضی نداشته باشد. به پزشکی مراجعه کنید که بررسی های لازم مثل وجود استخوان کافی، و دیگر مراحل کاشت دندان را با دقت بررسی کند. کلینیک شیان با استخدام بهترین ایمپلنت کاران کشور سردمداری مهم در این عرصه می باشد. خدا را شاکریم که تا به امروز تمامی مراجعه کنندگان عمل ایمپلنت در تهران و خصوصا در شرق تهران از عملکرد ما رضایت داشته اند.

درست است که ایمپلنت دندان امکان دارد جایگزین  بسیار خوبی برای دندان‌های طبیعی بوده باشد اما اگر که فرایند کاشت ایمپلنت به طور صحیح انجام نگیرد، امکان دارد که عوارضی داشته باشد.

چه کسانی می‌توانند از ایمپلنت دندان قسطی استفاده کنند؟

استفاده از خدمات اقساطی جهت ایمپلنت دندان برای همه بیماران ساکن شهر تهران خصوصا شمال شرق و شرق تهران قابل انجام است؛ در خصوص ایمپلنت اقساطی در کلینیک شیان حتی نیاز به چک یا سفته نمی باشد و این پروسه در سه مرحله بصورت اقساطی انجام می گیرد. خدمات کاشت دندان قسطی شامل افراد عادی، شرکت‎ها و سازمان‌ها می‌شود، پس اگر می‌خواهید از بهترین خدمات ایمپلنت بهره مند شوید و در حال حاضر بودجه کافی ندارید، شرایط اقساطی را دنبال کنید.

درست است که ایمپلنت دندان امکان دارد جایگزین  بسیار خوبی برای دندان‌های طبیعی بوده باشد اما اگر که فرایند کاشت ایمپلنت به طور صحیح انجام نگیرد، امکان دارد که عوارضی داشته باشد.

ولی در صورتیکه پیش از کاشتن ایمپلنت، بررسی‌های بسیار دقیقی از نظر وجود استخوان کافی، فضای مزیو دیستالی و یا اکلوزالی کافی وجود و یا وجود نداشتن لثه چسبنده انجام گیرد و به وسیله دندانپزشک متخصص ایمپلنت انجام شود، عوارضی ندارد.

همچنین اگر که به دلیل نداشتن بودجه کافی این شیوه را انتخاب نمی کنید، درواقع قادر هستید که با استفاده و بهره گیری از ایمپلنت اقساطی در تهران و ایمپلنت اقساطی در شرق تهران  از داشتن دندان هایی طبیعی و بسیار زیبا بهره مند گردید.

پس از انجام ایمپلنت تا چند روز باید فشاری به فک وارد نگردد و به همین علت بهتر است که از سوپ ها و مایعاتی که داغ نیستند، استفاده گردد تا لثه بهبود پیدا کرده و به فک فشاری وارد نگردد. این دوره امکان دارد که تا حدود 5 روزی  طول بکشد.

 

سخن آخر

همانطور که مطالعه کردید،  ما در این متن درباره ایمپلنت اقساطی، شرایط آن، عوامل موثر در آن،  دلایل انجام آن، و همچنین معایب و مزایای انجام ایمپلنت اقساطی توضیحاتی را به شما عزیران ارائه کردیم.  امیدواریم از مطالعه این مطالب اطلاعات مورد نیاز درباره ایمپلنت اقساطی  را کسب کرده باشید.

 

10 دیدگاه در “ایمپلنت اقساطی در تهران-تعرفه 1402

 1. علی احمدی گفت:

  شرایط قسطیتون خیلی عالیه
  خدا خیرتون بده چن وقته میخوام ایمپلنت کنم دندونامو
  اما به دلیل مشکلات مالی نمیتونستم انجام بدم حالا ازتون نوبت گرفتم بیام پیش شما انجام بدم
  ⚘️❤️

 2. سید تقی گفت:

  درود بر شما
  امکانش هست ۵۰درصد پرداخت کنیم ۵۰ درصد مابقی رو ۶ ماهه چک بدهیم بهتون؟
  خیلی خوبه که اقساطی انجام میدهید سپاس بیکران

 3. سید تقی گفت:

  درود بر شما
  امکانش هست ۵۰درصد پرداخت کنیم ۵۰ درصد مابقی رو ۶ ماهه چک بدهیم بهتون؟ د سپاس بیکران

 4. سحر گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  بنده تو همین کلینیک ارتودنسی کردم و از خدماتتون خیلی راضی هستم
  شرایط اقساطی ایمپلنت تون هم خیلی عالیه
  میخواستم بدونم که چندوقت بعد از ارتودنسی میتونم ایمپلنت کنم ؟ آیا نیازه که چند ماهی صبرکنم؟؟

 5. سهیل گفت:

  سلام و خسته نباشید ممنون از کلینکتون برای من قسطی انجام دادن و کاراشون هم خوبه از اینکه پرداخت قسطی رو هم قبول کردید کمال تشکر رو ازتون دارم🌸🌸🌸

  1. شرایط قسطی ایمپلنت در سه مرخله انجام می گیرد. از آنجا که کاشت دندان در سه مرحله جراحی فیکسچر، هیلینگ و پروتز انجام می گیره شما میتونید هر قسط رو در همون مرحله انجام بدین.

 6. Mahsa گفت:

  سلام شرایط اقساط تون خیلی عالیه
  من و همسرم تصمیم گرفتیم هر دو در کلینیک خوب شیان ایمپلنت کنیم و از شرایط اقساطی تون استفاده کنیم

  1. سلام . در خدمتتون هستیم

 7. Maryam گفت:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید برای کاشت ایمپلنت ۲ دندان شرایط اقساطی تون به چه شکل هست؟
  آیا امکان پرداخت قسطی برای ۲ دندان وجود دارد؟

  1. عمل ایمپلنت در کلینیک شیان بطور معمول در سه مرحله صورت می گیرد و شما لازم است هزینه را در سه مرحله واریز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *