دندانپزشکی

بهترین متخصص جراح لثه در شرق تهران-بررسی نظرات

جراح لثه شرق تهرا

متخصص های برتر کشور در زمینه جراحی  لثه در شرق تهران

 

منطقه شرق تهران منطقه ایست که دندانپزشکان زیادی در این منطقه دارای مطب می باشند اما در بین مطب های موجود در شرق تهران تعداد اندکی دندانپزشک حاذق وجود دارد . اگر بدنبال یک جراح لثه در شرق تهران می گردید قبل از هر چیز مهارت های زیر را در او جست و جو کنید.

سطح دکتر:

توجه داشته باشید که دندانپزشک جراح لثه حتما متخصص باشد و دوره های پیشرفته را گذرانده باشد. کلینیک شیان یکی از درمانگاه های تخصصی دندانپزشکی واقع در شرق تهران می باشد که بهترین متخصصان جراح لثه در آن مشغول به کار هستند. این دندانپزشکان در دانشگاه های سراسری و برخی از آنان در دانشگاه های خارج از کشور مهارت کسب کرده اند.

تجهیزات:

کلینیک شیان مجهز به تجهیزات مدرن و پیشرفته بوده و پزشکان با در اختیار داشتن این تجهیزات عملکرد بهتری دارند . بعنوان مثال آن ها در هر مرحله از دندان بیمار عکس گرفته تا مطمعن شوند که این کار بدرستی انجام می گیرد.

 

لیست پزشکان متخصص جراح لثه در شیان (واقع در شرق تهران)

دکتر فریناز عسکرپور

دکتر فریناز عسکرپور، یک متخصص با تجربه در این حوزه می‌باشد. او از دانشگاه‌های برجسته و معتبر در رشته پزشکی و تخصص جراحی لثه مدارک برتری را در این زمینه دارا می‌باشد.

تخصص‌های دکتر عسکرپور شامل جراحی لثه، جراحی دندان عقل و مهم تر  از همه ایمپلنت دندان می باشد. او به تشخیص و درمان بیماری‌ها و مشکلات مختلف فک و لثه مسلط است و به ارائه مشاوره‌های لازم به بیمار پرداخته و اهمیت بهداشت دهان و دندان را به ویژه تاکید می‌کند.

دکتر عسکرپور با اخلاق حرفه‌ای و تعهد به کیفیت مراقبت‌های پزشکی، به سلامت و بهبودی دهان و دندان و لثه  اهمیت می‌دهد. او با صبر و دقت به بررسی و تشخیص دقیق هر مورد پرداخته و برنامه‌های درمانی مناسب را برای بیمار ارائه می‌دهد.

با تجربه و دانش بالا، دکتر عسکرپور به‌روز با آخرین پیشرفت‌ها و تحقیقات علمی در حوزه تخصص جراحی لثه است. او به کاربرد بهترین روش‌ها و تکنیک‌های پزشکی برای مراقبت از جراحی لثه پایبند است.

دکتر فریناز عسکرپور به‌عنوان یکی از متخصصان برجسته و با اعتماد در زمینه تخصص جراحی فک و صورت شناخته می‌شود. او به دلیل پشتکار و تعهد به کیفیت، به یکی از پزشکان برتر و مورد اعتماد والدین تبدیل شده است و همواره به سلامت بیماران اهمیت می‌دهد.

 

اهمیت کیفیت کار بهترین متخصص جراح لثه در شرق تهران

 

همانطور که همه ما می‌دانیم، دهان یکی از مهم ترین اعضای بدن ما به شمار می‌رود که وظیفه رساندن مواد خوراکی به بدن را به عهده دارد. البته دهان از قسمت های مختلفی تشکیل شده که هرکدام وظیفه هایی دارند. یکی از قسمت های درون دهان لثه ها هستند. لثه ها در قسمت پایینی دندان ها قرار گرفته‌اند. در صورتی که باکتری ها و… در دهان شما تجمع پیدا کنند ممکن است لثه هارا عفونی کنند. گاهی اوقات حتی استفاده از برخی داروها باعث ایجاد مشکل در لثه ها می‌شود. یکی از راهکار های درمانی، جراحی لثه است. با ما همراه باشید تا در ادامه راجب جراحی لثه اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم.

 

فهرست مطالب

.1توضیحاتی راجب انواع مختلف جراحی لثه

.2توضیحاتی راجب انواع مختلف پیوند لثه

.3سوالات متداول

 

آدرس کلینیک شیان (شرق تهران و شمال شرقی تهران)

 


تهران، بزرگراه امام علی شمال، شیان، میدان طجرلو، جنب کشتیرانی، کلینیک شیان

 

 

تلفن : 24867000

 

 

اکنون تماس بگیرید

انواع مختلف روش های جراحی لثه

 

عموما مشکلات موجود در لثه با راهکار های مختلفی قابل حل است. اما گاها مشکل لثه ها به قدری جدی و حاد می‌شود که لازم است از جراحی به عنوان درمان استفاده کنید. جراحی لثه انواع مختلفی دارد که در این مقاله سعی خواهیم کرد تا شما را با همه آنها آشنا کنیم.

.1جراحی به جهت بازسازی لثه ها: در این روش ابتدا برشی در لثه ایجاد شده و آن را کنار می‌زنند. سپس باکتری ها و عفونت های موجود را خارج کرده و بعد از آن پیوند های استخوان و یا غشا و… را در محل جراحی به جهت بازسازی قرار خواهند داد.

.2جراحی لثه ها به جهت زیاد کردن طول تاج دندان ها: گاهی لثه بیش از اندازه رشد خواهد کرد. در این زمان از جراحی افزایش طول تاج استفاده می‌شود. در این روش بافتی که رشد بیش از اندازه داشته را جدا خواهند کرد. در نتیجه این جراحی لثه ها کوتاه تر و دندان ها بزرگ تر دیده می‌شوند. این جراحی عموما به جهت زیباتر شدن دندان ها انجام می‌شود.

.3روش پیوند لثه: در این روش عموما بخشی از لثه آسیب دیده و یا از بین رفته است. در این هنگام جراح از قسمت های دیگر دهان بافت هایی را جهت پیوند جدا خواهد کرد و آن را به قسمت آسیب دیده لثه پیوند خواهد زد. این نوع جراحی لثه برای درمان لثه آسیب دیده و حتی به جهت زیباتر شدن لثه ها استفاده ‌می‌شود.

برای دریافت نوبت دندانپزشکی شرق تهران به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

توضیحاتی راجب انواع مختلف پیوند لثه

 

همانطور که در قسمت قبل هم مشاهده کردید جراحی لثه انواع مختلفی داشت. پیوند لثه ها هم دقیقا همانطور هستند و انواع مختلفی دارند و برحسب نیاز و شرایط بیمار، پزشک معالج تصمیم می‌گیرد که کدام روش درمانی را انجام دهد. خوب است تا شما با انواع مختلف پیوند لثه نیز آشنا شوید.

.1بافت همبند: وقتی ریشه دندان شما از لثه خارج شده باشد عموما از روش پیوند بافت همبند برای درمان استفاده خواهد شد. در این پیوند یک لایه نازک از قسمت سقف دهان جدا می‌کنند و از بافت زیرین آن قسمتی را جدا کرده و به ناحیه آسیب دیده لثه پیوند خواهد زد. به این نکته توجه کنید که این روش برای افرادی مناسب است که لثه هایشان نازک است و لازم است تا بافتی روی لثه آنها قرار بگیرد.

.2روش پیوند آزاد لثه: روند کلی این روش هم مانند روش قبلی است با این تفاوت که به جای استفاده از بافت زیرین سقف دهان در روش قبلی در این روش از بافت کامل سقف دهان برای پیوند استفاده خواهد شد. این روش هم مانند روش قبلی مناسب کسانی است که لثه های نازکی دارند.

.3روش پدیکل: در این روش برخلاف دو روش قبلی از بافت سقف دهان استفاده نخواهد شد بلکه در این روش از لثه نزدیک دندان در حال ترمیم یا اطراف آن استفاده خواهد شد. در این روش بافت از یک طرف بریده شده و درحالی که از یک سمت به جای خود متصل است برگردانده می‌شود و روی قسمت آسیب دیده پیوند خواهد خورد. این روش مناسب کسانی است که بافت لثه زیادی دارند و می‌توان از این بافت برای کمک به لثه های قسمت های دیگر استفاده نمود.

 

 

سوالات متداول جراحی لثه

 

آیا انجام جراحی لثه با درد همراه است؟ در حین جراحی لثه شما از مواد بی حسی استفاده خواهید کرد و بعد از آن هم درد شما به اندازه‌ای خواهد بود که با مسکن برطرف خواهد شد و جای نگرانی نیست.

عوارض بعد از جراحی لثه را چگونه کاهش دهیم؟ اگر پس از جراحی لثه، لثه شما ورم کرد می‌توانید با استفاده از کمپرس آب سرد این تورم را کاهش دهید. اگر پزشک معالج شما به جهت جلوگیری از عفونت لثه برای شما آنتی بیوتیک تجویز کرد، آن را سر موقع مصرف کنید تا موثر باشد. ممکن است لثه شما پس از جراحی خونریزی کند یا تورم زیادی داشته باشد. در این زمان بهتر است با پزشک خود مشورت کرده و از او کمک بخواهید و به هیچ عنوان خودسرانه دارویی مصرف نکنید.

بعد از جراحی لثه و بهبود آن باید بخیه های آنرا جدا کرد؟ معمولا در جراحی ناحیه لثه به جهت تاثیر بیشتر جراحی و کم کردن میزان درد و ساده شدن کارها، از بخیه های قابل جذب استفاده می‌شود. این بخیه ها نیاز به کشیدن ندارند و خود به خود جذب شده و از بین خواهند رفت

در جراحی لثه از مواد بی حس کننده استفاده می‌شود؟ بله قبل از شروع جراحی با استفاده از بی حس کننده های موضعی ناحیه هدف را بی حس کرده و سپس جراحی را آغاز می‌کنند.

 

نتیجه گیری

 

در این مقاله به توضیحاتی راجب انواع مختلف جراحی لثه و پیوند لثه پرداختیم. خوب است اگر شما علائمی از آسیب به لثه را در خودتان مشاهده می‌کنید حتما به پزشک متخصص معالجه کنید و از درمان های خودسرانه و یا استفاده از داروها بدون تجویز پزشک جدا خودداری کنید. لثه بخش حساسی از بدن است که با خوراکی ها سروکار دارد و اگر آسیب جدی ببیند شما مجبور خواهید شد تا مدتی درد یا سوزش را تحمل کنید. در نتیجه در گام اول پیشگیری را جدی بگیرید و در گام دوم از اهمیت مراجعه به پزشک متخصص چشم پوشی نکنید.

1 دیدگاه در “بهترین متخصص جراح لثه در شرق تهران-بررسی نظرات

  1. ساینا گفت:

    دکترعسکرپور جراحی لثه‌ی بنده رو انجام دادن
    خیلی حرفه ای بودن و ظاهرلثم خیلی تغییر کرده و عالی شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *