دندانپزشکی

بهترین متخصص ایمپلنت در تهرانپارس-بررسی نظرات

هیلینگ و ایمپلنت

ایمپلنت یا اوردنچر

 

جهت مشاوره تلفنی توسط متخصص ایمپلنت کافیست فرم زیر را پر نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

 

کلینیک شیان یکی از مراکز بزرگ و معتبر ایمپلنت دندان در منطقه شرق تهران می باشد که در مجاورت تهرانپارس قرار دارد. برخی از بیماران که تعداد دندان های از دست رفته آن ها زیاد است اقدام به انجام اوردنچر می گیرند. در کلینیک شیان تمامی خدمات دندانپزشکی از قبیل ایمپلنت ، اوردنچر، زیبایی و اطفال انجام می گیرد.

دکتر فریناز عسگرپور

دکتر فریناز ارز عسگرپور از بهترین متخصصین ایمپلنت دندان تهرانپارس هستند. از جمله خدماتی که دکتر عسگرپور ارائه می‌دهند عبارت‌اند از ایمپلنت کامل فک پایین، ایمپلنت کامل فک بالا، جراحی دندان‌عقل، جراحی سینوس لیفت باز و بسته، انجام لمینت، ونیر کامپوزیت و پروتز که توسط متخصص ترمیمی و زیبایی انجام می‌شود، متخصص جراحی لثه و پیوند لثه می‌توان اشاره کرد.

از فعالیت‌های دکتر عسکرپور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ایمپلنت تخصصی دندان
 2. جراحی تخصصی لثه
 3. درمان ریشه‌های دندان

 

دکتر حمید زارعی

دکتر حمید زارعی از بهترین متخصصین ایمپلنت دندان تهرانپارس هستند. فارغ‌التحصیل رشته دندان‌پزشکی عمومی در دهه هشتاد و همچنین دارای تخصص در زمینه جراحی دهان، فک و صورت هستند.

از فعالیت‌های دکتر زارعی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ایمپلنت تخصصی دندان
 2. جراحی تخصصی لثه
 3. درمان ریشه‌های دندان

 

دکتر روح‌الله رزم‌دیده

دکتر روح‌الله رزم‌دیده از بهترین متخصصین جراحی فک و صورت در تهرانپارس هستند. در زمینه‌های ایمپلنت دندان، ایمپلنت دیجیتال، لیفت لثه و…. فعالیت می‌کنند.

از فعالیت‌های دکتر رزم دیده می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ایمپلنت تخصصی دندان
 2. جراحی تخصصی لثه
 3. درمان ریشه‌های دندان

فرم مشاوره رایگان

 

جهت مشاوره تلفنی توسط متخصص ایمپلنت کافیست فرم زیر را پر نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

 

ایمپلنت در تهرانپارس بهترین و مطمئن‌ترین روش برای دندان‌های ازدست‌رفته به شمار می‌رود. اگر ایمپلنت دندان به‌صورت اصولی و توسط بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهرانپارس انجام شود نتایج دائمی و ماندگاری را برای فرد رقم می‌زند. در این مقاله علاوه بر معرفی بهترین متخصصین ایمپلنت روش انجام انواع ایمپلنت و اطلاعاتی که شما نیاز است قبل از انجام ایمپلنت دندان داشته باشید را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم.

هزینه ایمپلنت دندان (ریال)

نام فعالیتدندانپزشک عمومیدندانپزشک متخصص
جراحی ایمپلنت (سوئیسی) D60100 7,800,000
جراحی ایمپلنت (کره ای) D60100 5,200,000
بستن هیلینگ (سوئیسی) D6011576,000689,000
بستن هیلینگ (کره ای) D6011576,000689,000
روکش PFM ایمپلنت سوئیسی D606049,000,000 63,000,000
روکش PFM ایمپلنت کره ای D60604300,0005,550,000

بهترین متخصص ایمپلنت در تهرانپارس را چگونه پیدا کنیم؟

گاهی اوقات با افتادن یک‌دندان یا خرابی بیش از حد آن روبه‌رو می‌شوید که بهترین درمان برای همچنین دندانی انجام کاشت ایمپلنت است. برای انجام کاشت ایمپلنت شما باید به مراکز ایمپلنت مراجعه کنید.

همچنین این نکته را در نظر داشته باشید که انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهرانپارس بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا که این نوع جراحی تأثیر بسیار زیادی بر روی چهره شما دارد در نتیجه مستلزم گذاشتن وقت کافی برای پیداکردن پزشک و متخصص خوب در این زمینه می‌باشد.

ایمپلنت دندان جزو جراحی‌های پیچیده دندان به شمار می‌رود که برای به‌دست‌آوردن نتیجه مطلوب باید از متخصص خود اطمینان حاصل کنید اینکه متخصص موردنظر شما آموزش لازم را دیده باشد و تجربه کافی برای انجام جراحی داشته باشد در موفقیت شما بسیار حائز اهمیت است.

تهرانپارس

تهرانپارس از مناطق پر جمعیت و پر تراکم در شرق تهران به شمار می‌رود این منطقه دارای فازهای متفاوتی است که می‌توانید در این فازها دکتر دندانپزشک خود را یافته و از آن بهره‌مند شوید.

خوشبختانه ازآن‌جهت که  تهرانپارس از مناطقی است که جمعیت زیادی دارد می‌توان کیفیت دکتر دندانپزشک این منطقه را بر شمرد. اما همان‌طور که می‌دانید وجود استثنا در این مورد نیز دور از انتظار نیست پس با ما همراه باشید تا بتوانید به‌راحتی بهترین متخصص ایمپلنت تهران پارس را شناسایی کنید و همچنین لیست تعدادی از بهترین متخصصین ایمپلنت دندان تهرانپارس را از دست ندهید.

بهترین متخصص ایمپلنت کیست؟

همواره همه افراد به دنبال بهترین‌ها برای دریافت خدمات خود هستند تا بتوانند بهترین نتیجه را بگیرند. اینکه کدام متخصص بهترین است نیاز به برسی و تحقیق خود شما دارد. به‌عنوان‌مثال خدمات ایمپلنت در مراکز بسیاری در مناطق مختلف تهران و توسط دندانپزشکان زیادی ارائه می‌شود.

شما زمانی بهترین نتیجه را می‌گیرید که کار ایمپلنت خود را توسط ایمپلنتوژیست یا بهترین متخصص ایمپلنت دندان تهرانپارس که دوره‌های ایمپلنت را گذرانده‌اند انجام دهید.

بهترین متخصص ایمپلنت تهرانپارس کیست؟

همان‌طور که گفته شد انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهرانپارس از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است. اهمیت این موضوع به‌اندازه‌ای است که می‌تواند از بروز بسیاری از عوارض بعد از انجام این جراحی و یا حتی استفاده از مواد بی‌کیفیت و نامرغوب جلوگیری کند.

ازآن‌جهت که انتخاب درست متخصص دندان می‌تواند رضایت شما عزیزان را به دنبال داشته باشد در این مقاله برای راحتی شما لیستی از بهترین متخصصین ایمپلنت دندان در تهرانپارس را آورده‌ایم که شما با مطالعه ادامه مقاله بتوانید نمونه کارهای این دندانپزشک‌ها را مشاهده کنید و بهترین دندانپزشک را برای جراحی خود انتخاب کنید.

مطلب مرتبط: ایمپلنت اقساطی در تهران

متخصص ایمپلنت دندان در شرق تهران

نگه‌داری ایمپلنت

ایمپلنت دندان ازآن‌جهت که از جنس تیتانیم است سوراخ نمی‌شود و هیچ حفره‌ای در آن ایجاد نمی‌شود، اما ایمپلنت دندان در برابر لکه مقاوم نیست و مانند دندان طبیعی ممکن است دچار ساییدگی و فرسایش شود برای همین رعایت بهداشت دندان و دهان قبل عمل، حین عمل و بعد از عمل بسیار ضروری است.

اگر قصد ایمپلنت دندان را دارید و به دنبال بهترین متخصص ایمپلنت در تهران پارس هستید توجه کنید که با انتخاب متخصص ایمپلنت بامهارت و باتجربه احتمال عوارض عمل جراحی را به حداقل می‌رسانید ما اینجا هستیم تا شما بتوانید بهترین متخصص ایمپلنت را انتخاب کنید که معرفی ما به شما همان‌طور که اشاره شد دکتر فریناز عسگرپور، دکتر حمید زارعی و دکتر روح‌الله رزم‌دیده هستند

 

فرم مشاوره رایگان

 

جهت مشاوره تلفنی توسط متخصص ایمپلنت کافیست فرم زیر را پر نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

 

نمونه کار های ایمپلنت دندان-تهرانپارس

بهترین متخصص ایمپلنت تهرانپارس
دکتر حمید زارعی
دندانپزشکی تخصصی شیان

6 دیدگاه در “بهترین متخصص ایمپلنت در تهرانپارس-بررسی نظرات

 1. من پیش دکتر روح اله رزمدیده ۳ واحد ایمپلنت انجام دادم و خیلی راضی هستم
  اقای دکتر خیلی حرفه ای هستن درعین حال خیلی باحوصله جراحی میکردن خیلی هم خوش اخلاق و مهربان هستن
  من رضایت کامل دارم و این پزشک رو به دیگران هم پیشنهاد میکنم

 2. فغانی گفت:

  سلام و خسته نباشید عرض میکنم خدمت خانم دکتر عسکر پور که اول خواهرم ایشون رو به من معرفی کردن هم من و هم خواهرم خیلی از ایشون راضی بودیم ازشون از همین جا تشکر میکنیم

 3. راضیه گفت:

  سلام من تو این کلینیک کامپوزیت کردم و خیلی راضی هستم
  هم جراحی خانم دکتر عسکرپور خیلی خوب بود هم محیط کلینیک بهداشتی و تمیز بود هم رفتار کادر پزشکی عالی بود ، مسیرش هم سرراست بود و سریع رسیدم و خداروشکر مشکل جای پارک نداشتم

 4. سلام وقت خوش
  من زیر نظر خانم دکتر عسکر پور بودم و از کارشون و دستیارانشون بسیار راضی هستم ممنون بابت وقتی که برای من گذاشتند و ممنون از کلینیک شیان بابت پذیرش سریع و منظمی که دارند.

 5. ملینا احدی گفت:

  میخوام از این طریق از سرکار خانم عسکرپور تشکر کنم
  ایشون خیلی مهربون و با حوصله جراحی ایمپلنت بنده رو انجام دادن و در آخر هم برای بهبود سریع ایمپلنت کلی مشاوره دادن
  پزشک خوب و درجه یکی هستن
  خیلی ممنونم از ایشون

 6. نازنین گفت:

  دکتر عسکرپور برای بنده ۲ واحد ایمپلنت انجام دادن
  کاررشون خوبه اخلاق و برخورشدن هم خوب بود
  در کل همه چیز عالی بود و من خیلی راضی ام
  ممنونم از کلینیک خوب شیان و پزشک محترمشون🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *