دندانپزشکی

ایمپلنت دندان با بیمه البرز (هزینه دندان مصنوعی بیمه تکمیلی البرز)

ایمپلنت دندان با بیمه

آیا می‌توانیم با بیمه البرز دندان های خود را ایمپلنت کنیم؟

مقدمه

همانطور که همه ما می‌دانیم امروزه هزینه های درمان دندان به شدت بالا است. با این وجود نگهداری و ترمیم دندان ها امری واجب است و به دلایل مختلف از جمله تاثیر بر زیبایی، متوقف کردن درد دندان خراب شده، تاثیر بر اعتماد به نفس و… انجام می‌شود.

در این شرایط بهترین چیزی که می‌تواند به شما برای مراقبت از دندان ها کمک کند داشتن یک بیمه درمانی است. بیمه های درمانی به شما این امکان را می‌دهند که نگرانی بابت هزینه های درمان نداشته باشید. در ادامه مطلب، در مورد ایمپلنت دندان با بیمه البرز اطلاعاتی کسب خواهید کرد.

فهرست مطالب:

  1. ایمپلنت دندان
  2. بیمه البرز
  3. ایمپلنت دندان با بیمه البرز
  4. سوالات متداول

ایمپلنت دندان

وقتی یکی یا چندتا از دندان های ما از دست می‌رود، ما مجبوریم برای حفظ زیبایی، لبخند دلنشین تر، جویدن آسان تر و… جایگزینی برای این دندان های از دست رفته در نظر بگیریم. یکی از بهترین انتخاب های ما در این شرایط ایمپلنت دندان یا کاشت دندان ( نوعی دندان مصنوعی دائمی ) است.

ایمپلنت در واقع یک پیچ از جنس تیتانیوم است که در جایگاه ریشه دندان قرار می‌گیرد. بعد از ۳ یا ۴ ماه که با استخوان فک ارتباط کافی برقرار کرد و به آن جوش خورد تاج دندان ساخته شده و روی آن پیچ قرار می‌گیرد. ماندگاری ایمپلنت ها عموما تا 25 سال یا بیشتر است و یک راه عالی و مطمئن برای جایگزینی دندان هایی است که بنابه هر دلیلی از بین رفته‌اند.

هزینه ایمپلنت ها عموما متفاوت بوده و به جنس و ساختار آنها مربوط است. با این وجود تقریبا همه آنها مشابه هم هستند و فرق چندان زیادی باهم ندارند. در نتیجه برای اینکه بهترین کاشت دندان را داشته باشید هزینه ایمپلنت چندان مهم نیست بلکه تجربه و تخصص جراح و متخصصان فک و دندان است که بسیار حائز اهمیت است و تاثیر بسزایی در پیشرفت خوب کاشت دندان شما دارد.

مطلب مرتبط: بهترین متخصص ایمپلنت شرق تهران

ایمپلنت اقساطی در تهران

 

ایمپلنت دندان

بیمه البرز

بیمه کردن یعنی ما به شرکت های بیمه ماهانه، سه ماهه،شش ماهه یا سالیانه مبالغی پرداخت می‌کنیم تا اگر در شرایط خاص و غیر منتظره قرار گرفتیم به ما کمک های بزرگی بکنند. یکی از انواع این شرکت های بیمه، شرکت بیمه البرز است. بیمه البرز یکی از قدیمی ترین بیمه های ایران است و در زمینه های مختلفی مانند بیمه خودرو، بیمه عمر، بیمه آتش سوزی، بیمه مهندسی، بیمه مسئولیت، بیمه تکمیلی، بیمه باربری و… فعالیت می‌کند. این بیمه در ایران بیشتر از ۵۰ شعبه دارد و جزو اولین شرکت های بیمه پذیرفته شده در بورس است.

با توجه به مطالبی که تا کنون گفته شد و مطالبی که هر فرد از قبل راجب بیمه در ذهن خود دارد می‌توانیم بگوییم بهترین بیمه جهت تامین هزینه های مربوط به درمان دندان و ترمیم آنها، بیمه تکمیلی البرز است.

ایمپلنت دندان با بیمه البرز با توجه به سابقه این بیمه در ایران و رشد خوب این بیمه بعد از انقلاب، تصمیم به جایی است. البته قابل ذکر است که تامین هزینه های شما از سوی شرکت های بیمه کاملا مشروط به هزینه ای است که به این شرکت ها پرداخت کرده‌اید.

انسان همواره به دنبال سلامتی بوده اما از هیچکس پوشیده نیست که هر نوع بیماری چه حاد و یا چه خفیف عموما خیلی غیر منتظره به وجود می‌آیند و اینکه ما همیشه خودمان را برای روزهای سخت آماده کنیم می‌تواند بهترین دوراندیشی برای تمام دوران زندگی ما باشد.

معمولا هرگاه راجب درمان صحبت میکنیم بیمه تکمیلی جزو گزینه هایی است که به ذهن خطور می‌کند. بیمه تکمیلی همانطور که از اسمش پیداست تکمیل کننده مورد های دیگر بیمه هستند و می‌توانند کمک های بهتری به ما بکنند.

ایمپلنت دندان با بیمه البرز

برای اینکه از ایمپلنت دندان با بیمه البرز استفاده کنید ابتدا لازم است ازطریق شرکت بیمه البرز، بیمه شوید. سپس با توجه به مبلغ پرداختی خود سقفی جهت هزینه های درمان دندان ازسوی شرکت بیمه البرز به شما پرداخت خواهد شد. البته بهتر است بدانید که شرط بیمه تکمیلی البرز گروهی بودن آن است و تعداد افراد بیمه شده باید بیشتر از ۵۰ نفر باشد. با این وجود بعد از بیمه شدن مراکز درمانی طرف قرار داد این بیمه شما را در تمام مراحل درمان تا بهبود همراهی می‌کنند و از نظر تامین هزینه این بیمه می‌تواند به شما کمک شایانی بکند.

 

 

ایمپلنت دندان با بیمه البرز

سوالات متداول

برای ایمپلنت دندان با بیمه البرز کدام مراکز درمانی طرف قرارداد این بیمه هستند؟ در تهران کلینیک شیاناز جمله مراکز درمانی که طرف قرارداد بیمه البرز می باشد.

آیا ایمپلنت دندان با بیمه البرز بهتر از سایر بیمه هاست؟ برای استفاده از یک بیمه در هر زمینه ای بهتر است ابتدا راجب آن تحقیق کنید و بدانید آن شرکت نقدینگی و سابقه مناسبی دارد یا نه؟ با بررسی شرکت بیمه البرز به این پی خواهید برد که ایمپلنت دندان با بیمه البرز تصمیم عاقلانه‌ای است.

ایمپلنت دندان با بیمه البرز باید گروهی انجام شود؟ اگر بخواهید از بیمه تکمیلی البرز استفاده کنید باید حتما به صورت گروهی باشید در نتیجه برای ایمپلنت دندان با بیمه البرز باید به صورت گروهی بیمه شده باشید.

ایمپلنت راه خوبی برای جایگزینی دندان از بین رفته است؟ برای ایمپلنت بهترین موقع تا ۶ ماه بعد از کشیدن دندان است. دراین شرایط ایمپلنت می‌تواند عالی عمل کند.

نتیجه گیری

دندان ها عضو مهمی در بدن ما هستند و مراقبت و درمان به موقع آنها نه تنها بر ظاهر ما اثر می‌گذارد بلکه مارا از شر درد دندان هم راحت می‌کند و اضافه بر همه‌ی اینها بر اعتماد به نفس انسان ها هم به شدت تاثیر گذار است. در نتیجه اگر ظاهر و باطن برای شما اهمیت داشته باشد یکی از گزینه هایی که باید برایش وقت و هزینه صرف کنید قطعا دندان ها هستند. ما در این مقاله سعی کردیم تا به شما عزیزان راجب ایمپلنت دندان، بیمه البرز و در نهایت ایمپلنت دندان با بیمه البرز اطلاعات مفیدی بدهیم تا به شما جهت پیشبرد هرچه بهتر این هدف کمک شایانی بکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *